Jogger Wózki z pompowanymi kołami – dlaczego warto?

Przy wyborze wózka dziecięcego kluczową rolę odgrywa bezpieczeństwo. Oczywiście należy również zwrócić uwagę na komfort jazdy, wszak dzieci muszą mieć zapewnioną wygodę. Oczywiście funkcjonalność to podstawa dla rodziców. Ale zatem czy istnieje idealny wózek dla dziecka? Otóż tak, to model jogger z pompowanymi kołami. Ale w czym tkwi jego sekret?

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Wózek dziecięcy musi być przede wszystkim bezpieczny. Zatem kluczowe znaczenie mają nie tylko pasy bezpieczeństwa, które stanowią ochronę przed wypadnięciem, a jednocześnie nie przeszkadzają dziecku, dzięki najwyższej jakości materiałowi. Warto również zwrócić uwagę na siedzisko, które jest wentylowane, ale i usztywniane, co również wpływa na bezpieczeństwo, ale również zapobiega przegrzaniu się organizmu. Kolejną zaletą jest hamulec ręczny, a także mocny i masywny stelaż. Wszystko to jest gwarantem bezpieczeństwa.

Funkcjonalność to podstawa

Siedzisko jest rozkładane, niemal do funkcji leżącej. Dzięki temu dziecko może spokojnie zdrzemnąć się i odpocząć. Wózki dziecięce Jogger posiadają również budki, które są w pełni wentylowane, dzięki specjalnym otworom. Doskonale chronią przed zimnem, wiatrem, a nawet promieniami słonecznymi. Nie trzeba też obwiać się deszczu. Oczywiście na uwagę zasługuje również regulowana rączka i łatwość prowadzenia. Zatem nawet długie spacery będą dużą przyjemności. Bądźmy szczerzy większość wózków jest dosyć ciężka, zatem znoszenie takich modeli z kilku pięter niewątpliwie jest trudne, a i niebezpieczne. Na szczęście wózki dziecięce Jogger są bardzo lekkie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych materiałów. Wózek dla dziecka firmy Jogger można ekspresowo złożyć i zajmuje to tylko kilka sekund. Wystarczy pociągnąć za materiałową rączkę, która znajduje się na środku siedziska i gotowe.

Wózki dziecięce do zadań specjalnych

Wygodny wózek dla dziecka firmy Jogger można nazwać modelem to zadań specjalnych. Prowadzenie wózka często jest trudne, wszak proste chodniki i równie drogi w wielu miejscach są rzadkością. Dlatego tak ważne są odpowiednie koła. Powinny one być zwrotne, co ułatwia prowadzenie, ale również liczy się amortyzacja. Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi producent wózków dla dzieci Jogger. Modele posiadają duże i pompowane koła, a co ważne bez dętki. Obracają się one o 360 stopni. To niewątpliwa innowacja, ale również doskonałe udogodnienie. Takie koła doskonale sprawdzą się zarówno do jazdy po równym, jak i nierównym terenie. Zatem bez problemu można taki wózek dla dziecka zabrać w każde miejsce. Co również ważne takie koła tłumią wibracje i świetnie amortyzują, nawet w sytuacji, gdy przez nieuwagę najedziemy na nierówność. Tak naprawdę dziecko nawet tego nie odczuje. Kolejną zaletą jest fakt, że taki wózek dziecięcy doskonale nadaje się do uprawiania aktywności fizycznych. Jak wiadomo młode matki nie mają wiele czasu dla siebie, a stracenie nadprogramowych kilogramów po ciąży wcale nie jest łatwe. Na szczęście ten wózek jest tak solidny, że doskonale sprawdzi się również podczas uprawiania joggingu.

Wybierz to, co najlepsze

O marce Jogger można by wiele napisać. O jakości może świadczyć choćby fakt, że te wózki dla dzieci cieszą się niesłabnącą popularnością od ponad 30 lat. Baby Jogger zawsze podąża za potrzebami klientów, stawiając przede wszystkim na bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich wygodę. Oczywiście również komfort rodziców przy prowadzeniu wózków jest ważny. Wszystkie modele Baby Jogger posiadają certyfikaty ASTM International oraz TÜV Rheinland. Wszystkie modele przeszły teksty bezpieczeństwa, bo dla firmy zdrowie najmłodszych jest bezcenne.

Wygodny wózek dla dziecka to podstawa. Wszystkie modele marki Baby Jogger są również w pełni bezpieczne. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie otworu na górze budki, dzięki temu rodzice mogą obserwować swoją pociechę, bez obaw, że ją obudzą. Zatem takie wózki są absolutnym must have dla wszystkich, którzy cenią to co najlepsze, ale również doceniają dizajn i styl. Dopełnieniem całości są pompowane koła, które sprawdzają się do jazdy po każdej nawierzchni, a nawet bardzo nierównym terenie.
Zatem spacer stanie się czystą przyjemnością.